O studiu

p2 studio filmowe produkcja filmów reklamowych Gdańsk Gdynia Sopot

P2 Studio Filmowe - dysponujemy kameralnym studiem

P2 Studio Filmowe dysponujemy kameralnym studiem 4,5x 9m

Działamy na rynku od 2009 roku, nieustannie podejmując nowe wyzwania. Każdy film jest inny, każdy wymaga indywidualnego podejścia, osobnej koncepcji i techniki realizacji. Tworzyliśmy filmy reklamowe, korporacyjne i reklamy multimedialne począwszy od mody kończąc na przemyśle ciężkim. Z przyjemnością podejmiemy współpracę również z Państwa firmą.

P2 studio filmowe oferuje:

 

  • Filmy reklamowe, wizerunkowe, korporacyjne i dokumentalne
  • Filmy promocyjne dla gmin i miast,
  • Filmowanie z lotu ptaka i zdjęcia lotnicze,
  • Spoty reklamowe na ekrany zewnętrzne i wyświetlacze tv,
  • Opracowywanie i realizacja koncepcji reklamowych,
  • Prezentacje produktów,
  • Przygotowanie i obróbka grafiki,
  • Druk i poligrafia.

 

Doświadczenie

1

Jesteśmy zgranym zespołem fachowców, a naszym atutem jest szeroki zakres świadczonych usługNie ograniczamy się tylko do jednego profilu działalności. P2 Studio Filmowe to również agencja reklamowa. Wśród naszych usług znajduje się również przygotowanie i obróbka grafiki, opracowywanie materiałów do druku i usługi poligraficzne. Współpracujemy z firmami zajmującymi się produkcją reklam zewnętrznych, studiami dźwiękowymi, drukarniami oraz fotografami.

Realizacja filmu reklamowego

2

Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy. Wykorzystujemy kamery w technologii hd i uhd, uzyskujące wysoką jakość obrazu, pozwalające kręcić filmy technikami timelapse (przyśpieszone zdjęcia poklatkowe, połączone w film) oraz slowmotion, otrzymując spowolnienie do 200kl/s. Aby ujęcia były jeszcze bardziej widowiskowe, używamy kranu kamerowego, czyli specjalnego wysięgnika do ujęć na wysokościach oraz halach produkcyjnych, a także systemu flycam, umożliwiającego stabilne ujęcia nawet podczas biegu z kamerą.

Realizacja filmów promocyjnych, eventów

3

Realizacja filmów reklamowych, targowych rejestracja eventów realizacja filmów promocyjnych

 

Oferujemy

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę, nie poprzestajemy na samej realizacji filmów reklamowych czy korporacyjnych. Zajmujemy się pełną produkcją i postprodukcją, począwszy od wypracowania odpowiedniej koncepcji, poprzez napisanie scenariusza, realizację filmu, aż po grading, stworzenie animacji i authoring materiałów dvd/blue-ray.

Read More