O studiu

p2 studio filmowe produkcja filmów reklamowych Gdańsk Gdynia Sopot

 

Działamy na rynku od 2009 roku, nieustannie podejmując nowe wyzwania. Każdy film jest inny, każdy wymaga indywidualnego podejścia, osobnej koncepcji i techniki realizacji. Tworzyliśmy filmy reklamowe, korporacyjne i reklamy multimedialne począwszy od mody kończąc na przemyśle ciężkim. Z przyjemnością podejmiemy współpracę również z Państwa firmą.

P2 studio filmowe oferuje:

  • Filmy reklamowe, wizerunkowe, korporacyjne i dokumentalne
  • Filmy promocyjne dla gmin i miast,
  • Filmowanie z lotu ptaka i zdjęcia lotnicze,
  • Spoty reklamowe na ekrany zewnętrzne i wyświetlacze tv,
  • Opracowywanie i realizacja koncepcji reklamowych,
  • Prezentacje produktów,
  • Przygotowanie i obróbka grafiki, Druk i poligrafia.

 

 

 

1

Jesteśmy zgranym zespołem fachowców, a naszym atutem jest szeroki zakres świadczonych usługNie ograniczamy się tylko do jednego profilu działalności. P2 Studio Filmowe to również agencja reklamowa. Wśród naszych usług znajduje się również przygotowanie i obróbka grafiki, opracowywanie materiałów do druku i usługi poligraficzne. Współpracujemy z firmami zajmującymi się produkcją reklam zewnętrznych, studiami dźwiękowymi, drukarniami oraz fotografami.

Realizacja filmu reklamowego

2

Dysponujemy sprzętem wysokiej klasy. Wykorzystujemy kamery w technologii hd i uhd, uzyskujące wysoką jakość obrazu, pozwalające kręcić filmy technikami timelapse (przyśpieszone zdjęcia poklatkowe, połączone w film) oraz slowmotion, otrzymując spowolnienie do 200kl/s. Aby ujęcia były jeszcze bardziej widowiskowe, używamy kranu kamerowego, czyli specjalnego wysięgnika do ujęć na wysokościach oraz halach produkcyjnych, a także systemu flycam, umożliwiającego stabilne ujęcia nawet podczas biegu z kamerą.

Realizacja filmów promocyjnych, eventów

3

Realizacja filmów reklamowych, targowych rejestracja eventów realizacja filmów promocyjnych

Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę, P2 Studio filmowe  nie poprzestaje na samej realizacji filmów reklamowych czy korporacyjnych. Zajmujemy się pełną produkcją i postprodukcją, począwszy od wypracowania odpowiedniej koncepcji, poprzez napisanie scenariusza, realizację filmu, aż po grading, stworzenie animacji i authoring materiałów dvd/blue-ray.

Read More

Filmy korporacyjne Filmy edukacyjne Filmy promocyjne Filmy dokumentalne Filmy reklamowe Poligrafia fotografia lotnicza fotografia produktu